شرایط خرید اقساطی

فروش اقساطی محصولات سامسونگ به تمام ایران....

 

دقیقه ای ثبت نام کنید...

 

28 ماهه پرداخت کنید!!!!!

* فروش اقساطی به کلیه دارندگان کارتهای آسان خرید انجام می شود *

دارندگان آسان خرید نیازی به ثبت نام ندارند

کلیه لوازم خانگی ، صوتی و تصویری شامل خرید اقساطی تلویزیون ،یخچال ،لباسشویی ،ظرفشویی و تمامی برندهای موجود با چک معتبر کارمندی یا غیرکارمندی!!

فقط در صورتی که دسته چک دارید با کلیک بر روی دکمه زیرفرم زیر را پرکنید...اگر با دسته چک شخص دیگری قصد خرید دارید باید اطلاعات ایشان را وارد کنید..

چنانچه قصد خرید محصول مورد نظر خود را از فروشگاه افراکالا به صورت اقساط دارید ، لطفاً اطلاعات مربوط به فیلد ها را پر کرده و سپس کد رهگیری خود را که همان کد ملی شماست دریافت نمایید و پس از حداکثر 48 ساعت(دو روز کاری) با مراجعه به سایت و وارد کردن کد رهگیری در صفحه اصلی ( سامانه فروش اقساط) نتیجه را ملاحظه فرمائید همچنین پس از پایان ثبت نام یک پیامک و یک ایمیل تایید ثبت نام اولیه از سوی بای چک(سامانه اعتبارسنجی) برای شما ارسال میگردد و مجددا حد اکثر پس از 48 ساعت بمحض تایید نهایی شما توسط مسئولین پیامک و ایمیل دیگری برای شما ارسال خواهد شد .در نظر داشته باشید که هزینه اعتبارسنجی بای چک در صورت صدور تاییدیه چکهای شما 3 درصد فاکتور خریدتان میباشد که فقط در صورت خرید از فروشگاه توسط فروشگاه به صورت جداگانه و برای واریز به حساب بای چک دریافت میگردد. بدیهی است افراکالا بدون تاییدیه بای چک قادر به فروش اقساطی به شما نخواهد بود.

فقط 3 دقیقه کافیست تا فرم زیر را پر کنید.....لطفا بر روی دکمه ثبت نام اقساطی کلیک نمایید:

 

ثبت نام خرید اقساطی